O tomto webu

Cestykrajem.cz jsou užitečný on-line průvodce pro všechny tuzemské i zahraniční turisty se silnou propagací a viditelnou reklamou. Turistickým cílům, ať už celým obcím, samostatným objektům nebo akcím nabízíme propagaci formou zápisu do propracovaného katalogu výletních cílu a řadu doplňkových služeb, které zápis rozšiřují.

Při vývoji nové podoby portálu jsme pečlivě analyzovali, jaké činnosti jsou pro uživatele turistických rozcestníků, a budoucích návštěvníků Vašeho objektu, nejdůležitější. Díky tomu náš portál vyniká především velmi přehledným, přitom však atraktivním designem, vysoce intuitivním a vždy přítomným vyhledáváním a v neposlední řadě videoobsahem — jako jediní totiž nabízíme videoprezentaci vašeho objektu!

Na portálu jsou informace, které návštěvníci skutečně ocení.  Zároveň je zde také řada možností, jak zviditelnit právě Váš objekt. Od listopadu 2010 jsme na adrese www.cestykrajem.cz  aktualizovali vzhled katalogu, jehož prostřednictvím nabízíme celou řadu služeb, jež mají podporovat a propagovat podnikání ve službách spojených s turismem a turistický ruch jako takový.

Katalog Cesty krajem si za dobu své existence vybudoval stabilní pozici mezi turisticky zaměřenými portály a v rámci českého internetu patří k těm nejnavštěvovanějším. Příklon veřejnosti k trávení značné části dovolené v České republice tak zvyšuje atraktivitu propagace Vašeho podnikání na našich stránkách.